Firma

 

INSTAL-MAT Sp z o.o. s.k. powstała w 2017 r przejmując zorganizowane części przedsiębiorstw:

EL-TECH Elżbieta Matłok 

INSTAL-MAT Krzysztof Matłok 

Powstała również spółka celowa serwisowa pod nazwą Budowa i Serwis Sieci Szerokopasmowych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (BiSSS sp z o. o.)

 

EL-TECH Elżbieta Matłok powstała w 2012 roku i specjalizuje się w projektowaniu i budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Od roku 2012 nieprzerwanie zajmuje się współpracą z Tauron Dystrybucja S. A. oddział w Tarnowie. EL-TECH Elżbieta Matłok stanowi kontynuację Zakładu Instalacji Elektrycznych Stanisław Klimek z siedzibą w Lesku która w latach 1980 -2012 prowadziła działalność elektroinstalacyjną na terenie województwa krośnieńskiego.

 

INSTAL-MAT Krzysztof Matłok powstała w 2000 roku i specjalizuje się w budowie sieci telekomunikacyjnych światłowodowych oraz w realizacji robót elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych w związku z budowami i przebudowami dróg krajowych, dróg wojewódzkich, dróg powiatowych i dróg gminnych.

 

BiSSS sp z o. o. powstała w 2017 roku zajmuje się budową i serwisem sieci telekomunikacyjnych światłowodowych FTTH w technologi GPON oraz jako przedsiębiorca telekomunikacyjny zajmuje się świadczeniem usług dzierżawy infrastruktury telekomunikacyjnej.

 

Współpracujemy


 

 

Kontakt z nami


 

instalmatbiuro@gmail.com

+48 513 08 05 07
+48 516 148 174

 

 

 

 

INSTAL MAT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
39-200 Dębica
ul. Wielopolska 203C